Корзина
Нет отзывов, добавить
+380542619291
1С:Підприємство 8. ЗУП для Украіни. Базова
Производители
Контакты
ТОВ "Ареа-16"
+38054261-92-91
+38067608-00-41КС
+38093561-17-27Лайф
+38095320-32-15МТС
+38066981-80-65Олег Николаевич
Высоцкий Александр Станиславович
УкраинаСумская областьСумыул. Кооперативная 3 оф 5
Карта

1С:Підприємство 8. ЗУП для Украіни. Базова

1С:Підприємство 8. ЗУП для Украіни. Базова
 • В наличии

1 560 грн.

1С:Підприємство 8. ЗУП для Украіни. Базова
1 560 грн.
В наличии1С:Підприємство 8. ЗУП для Украіни. Базова
Купить
+38054261-92-91
 • +38067608-00-41 КС
 • +38093561-17-27 Лайф
 • +38095320-32-15 МТС
 • +38066981-80-65 Олег Николаевич
Купить
+38054261-92-91
 • +38067608-00-41 КС
 • +38093561-17-27 Лайф
 • +38095320-32-15 МТС
 • +38066981-80-65 Олег Николаевич
 • Адрес и контакты

призначення продукту
Для реалізації кадрової політики підприємства, автоматизації різних служб підприємства, починаючи від служби управління персоналом і лінійних керівників до працівників бухгалтерії, призначена конфігурація 1С: Підприємство 8. Зарплата і Управління Персоналом для України.
Основні функціональні можливості
Це прикладне рішення дозволяє вирішувати завдання за наступними напрямками:
планування потреб в персоналі;
забезпечення бізнесу кадрами;
управління компетенціями та атестація працівників;
управління навчанням персоналу;
управління фінансовою мотивацією персоналу;
ефективне планування зайнятості персоналу;
облік кадрів і аналіз кадрового складу;
трудові відносини, в тому числі кадрове діловодство;
розрахунок заробітної плати персоналу;
управління грошовими розрахунками з персоналом, включаючи депонування;
числення регламентованих законодавством податків і внесків з фонду оплати праці;
відображення нарахованої зарплати і податків у витратах підприємства.

Головне завдання конфігурації - автоматизація управлінської діяльності менеджерів по персоналу. Це досягається включенням в неї наступних інструментів:
інструмент набору кадрів, що дозволяє здійснити всю процедуру підбору кадрів, включаючи ведення переписки з кандидатами по електронній пошті;
інструмент по плануванню відпусток працівників;
інструментарій управління компетенціями та проведення атестацій;
інструментарій управління навчанням працівників;
інструмент розробки схем мотивації працівників.

Ведення обліку діяльності декількох організацій
Дане прикладне рішення можна використовувати на підприємствах холдингової структури, що складаються з декількох окремих організацій, причому як юридичних осіб, так і індивідуальних підприємців.

Також програма дозволяє паралельно вести і регламентований і управлінський облік заробітної плати, при цьому управлінський облік ведеться в цілому по підприємству, а регламентований - окремо для кожної організації.

Планування потреб у кадрах
Кадровий план призначений для планування потреб в людських ресурсах, на підставі даних, що надходять, наприклад, їх виробництва, а також організаційно-посадового складу, фонду витрат на оплату праці.

Можна оцінити ефективність робіт по набору співробітників, кількість робочих місць.

Автоматизація підбору персоналу
Для автоматизації та документування підбору та оцінки кандидатів в конфігурації передбачено автоматизоване робоче місце менеджера по персоналу, що дозволяє вирішувати всі завдання щодо заповнення вакантних робочих місць.

Управління навчанням персоналу
Для планування навчання персоналу і контролю ефективності навчальних заходів.

Управління компетенціями
У конфігурації передбачена оцінка працівника (атестація) для прийняття ключових кадрових рішень: прийому на роботу, зміни мотивації, звільнення,
включаючи контроль результатів і якості оцінки.

Управління фінансовою мотивацією працівників
Для ефективної роботи персоналу дуже важлива фінансова мотивація, конфігурація дозволяє розробляти різні схеми мотивації, можна використовувати довільну кількість видів нарахувань і конструювати алгоритм їх розрахунку, використовувати показники ефективності діяльності.

Планування зайнятості персоналу
Прикладне рішення дозволяє вирішити одну з основних завдань планування використання робочого часу - планувати проведення заходів та участь працівників у внутрішніх і зовнішніх заходах підприємства, а також призначати наради й зустрічі працівників підприємства. Для підготовки проведення внутрішніх заходів підприємства «1С: Підприємство 8. Зарплата і Управління Персоналом для України »надає відомості про використання приміщень підприємства, в яких ці заходи проводяться.

Планування чергових відпусток працівників підприємства здійснюється на підставі плану важливих заходів підприємства на рік і розклади участі в них співробітників підприємства, при цьому враховуються побажання працівників та їх керівників. Формується графік відпусток співробітників підприємства й список запланованих відпусток. Для затвердження графіка відпусток у програмі використовується система затвердження ухвалених рішень.

Облік кадрів і аналіз кадрового складу
«1С: Підприємство 8. Зарплата і Управління Персоналом для України »припускає зберігання не тільки особистих даних працівників підприємства, але і службової інформації. До останньої належать: підрозділ, де значиться працівник, його посада, службові телефони та інша контактна інформація. Реєструється й просування працівника на підприємстві: прийом на роботу, службові переміщення, відпустки та відрядження аж до звільнення.

Для аналізу кадрового складу підприємства за накопиченою інформацією про працівників будуються різноманітні звіти. У їх числі списки працівників організації, рух кадрів організації, статистика кадрів організації та ін

Прикладне рішення підтримує ведення військового обліку відповідно до Закону України «Про загальний військовий обов'язок і військову службу» № 2232-XII від 25.03.1992 року та Інструкцією з військового обліку, затвердженої наказом Міноборони України № 165 від 27.06.1995 року. У програмі формуються всі необхідні відомості для подання у військкомати.

Трудові відносини, кадрове діловодство
«1С: Підприємство 8. Зарплата і Управління Персоналом для України "підтримує ведення штатного розкладу організацій з можливістю вказівки різних видів тарифних ставок, довільної кількості надбавок, додаткової інформації про штатні одиниці. За штатним розкладом формується вся необхідна звітність.

У програмі автоматизоване кадрове діловодство, включаючи заповнення уніфікованих друкованих форм: оформлення трудових договорів, прийом на роботу (форма П-1), кадрові переміщення працівників (форма П-5), звільнення з організації (форма П-8).

На підставі кадрових даних будується уніфікована форма П-2 «Особова картка».

Відповідно до затвердженого графіка відпусток формуються накази про надання відпустки працівникам (форми П-6 і П-7).

Заплановані відрядження працівників реєструються в програмі, при цьому підготовляються накази про направлення працівників у відрядження, заповнюються посвідчення про відрядження (уніфікована форма).

Розрахунок і облік заробітної плати
У конфігурації автоматизовано роботу менеджерів, які приймають рішення по заробітній платі персоналу, і бухгалтерів-розраховувачів.

Передбачена розробка схем мотивації працівників, облік результатів виробничої діяльності, автоматичний розрахунок широкого кола нарахувань - від оплати по окладу до оплати лікарняних і відпусток по середньому заробітку, гнучка настройка використовуваних нарахувань і утримань.

«1С: Підприємство 8. Зарплата і Управління Персоналом для України »забезпечує ведення взаєморозрахунків з працівниками підприємства, а також облік витрат на оплату праці в складі собівартості продукції і послуг. Автоматизовано весь комплекс розрахунків з персоналом, починаючи від введення документів про фактичне вироблення, оплати лікарняних листів і відпусток, аж до формування документів на виплату зарплати та депонування, а також звітності в державні наглядові органи.

Реалізовано основні форми оплати праці, що використовуються на госпрозрахункових підприємствах: погодинна (з використанням місячних, денних і погодинних тарифних ставок) і відрядна форми оплати праці, а також їх варіанти - почасово-преміальна та відрядно-преміальна форми оплати праці.

Для реалізації обліку використання робочого часу призначені різні графіки роботи: індивідуальні, включаючи «ковзні», зведені індивідуальні.
Реалізована можливість введення докладних і / або зведених табелів обліку робочого часу як первинних документів, дані яких використовуються далі при нарахуванні зарплати.

Основні «розрахункові» документи забезпечені засобами автоматичного заповнення й розрахунку, що особливо затребуване на підприємствах з великою кількістю працівників.

Можливо довільним чином налаштувати порядок відбиття нарахованої зарплати і податків витратах підприємства, одержати аналітичну звітність за підсумками розрахунків, а також автоматично передати ці дані в типову конфігурацію «1С: Бухгалтерія 8 для України».

 

facebook twitter
Характеристики
Основные
Производитель  
Страна производительУкраина
Информация для заказа
 • Цена: 1 560 грн.